بورس با طعم الگوریتم ...

آسان بورس یک پلتفرم تحت وب برای طراحی استراتژی معاملاتی و فیلترنویسی در بازار سرمایه هست. این پلتفرم به فعالین بازار سرمایه این امکان را می‌دهد تا استراتژی معاملاتی خود را طراحی و آزمایش کنند. برای استفاده از پلتفرم آسان بورس نیاز به دانش برنامه‌نویسی ندارید و صرفا در یک محیط گرافیکی، با کشیدن و رها کردن ابزارها می‌توانید استراتژی و فیلترهای خود را طراحی کنید. همچنین با آسان بورس می‌توانید برای اتفاقات مورد انتظار خود یک نوتیفیکیشن (Notification) تنظیم کنید تا در هنگام وقوع اتفاق، نوتیفیکیشن آن را بر روی تلفن همراه خود دریافت کنید و دیگر نیازی به رصد ساعتی یا روزانه بازار نداشته باشید.
عضو شوید و کد تخفیف دریافت کنید
مزایای آسان بورس
امکان تبدیل استراتژی به الگوریتم
معاملات الگوریتمی نظم، دقت و سرعت بیشتری دارند. با استفاده از آسان بورس می‌توانید استراتژی معاملاتی خود را تبدیل به الگوریتم کرده و کیفیت معاملات خود را افزایش دهید.
افزایش سرعت معاملات
شاید بارها تجربه کرده باشید که شانس ورود به یک موقعیت ایده‌آل سرمایه گذاری در کسری از ثانیه، از دست رفته باشد و عدم خروج به موقع از یک معامله، ضررهای بزرگی را به شما تحمیل کرده باشد. با استفاده از آسان بورس سرعت ورود و خروج شما از معاملات بسیار افزایش خواهد یافت.
صرفه جویی در زمان
برخی از فعالین بازار سرمایه برای رصد بازار و موقعیت سرمایه‌گذاری مد نظر خود، در طول روز وقت زیادی را صرف می‌کنند. با استفاده از آسان بورس می‌توانید رصد بازار بسیار آسان‌تر و سریع‌تر خواهد شد.
کنترل احساسات در مدیریت معاملات
بسیاری از اشتباهات معاملاتی فعالین بازار به علت عدم غلبه بر احساسات صورت می‌گیرد. با استفاده از پلتفرم آسان بورس، تصمیمات احساسی در معاملات کاملا حذف خواهند شد و تعهد به استراتژی بسیار افزایش خواهد یافت.
معاملات مجازی
با سرویس معاملات مجازی آسان بورس شما قادر خواهید بود تا در بازار سرمایه با پول مجازی تمرین کنید یا آزمون خطا انجام دهید بدون اینکه هیچگونه ضرر یا زیان واقعی را تجربه کنید.
نوتیفیکیشن
رصد بازار و پرتفوی به صورت روزانه، کاری دشوار و زمان‌بر می‎‌باشد. با آسان بورس می‌توانید برای اتفاقات مد نظر خود در بازار نوتیفیکیشنی تعریف کنید که با زمان‌بندی مشخص شما را در جریان اتفاقات مورد انتظار شما قرار دهد تا دیگر نیازی نداشته باشید که به صورت مداوم بازار، نمودارها و پرتفوی خود را رصد نمایید.
امکان تست استراتژی
این امکان می‌تواند شما را در بهینه‌سازی و یا انتخاب یک استراتژی مناسب یاری کند. در پلتفرم آسان بورس، به 16 سال داده از گذشته سهام دسترسی دارید و می‌توانید استراتژی معاملاتی مد نظر خود را کیفیت سنجی و بهینه کنید.
امکان فیلترنویسی بدون نیاز به دانش کدنویسی
یکی از پر طرفدارترین ابزارهای بازار سرمایه، ابزار فیلتر می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا سهامی که فاکتورهای مد نظر شما را دارد از لیست صدها سهم پذیرش شده در بازار سرمایه جدا شود. نوشتن فیلترها و یا اعمال تغییرات در آنها نیاز به دانش کدنویسی دارد. آسان بورس بستری را فراهم کرده است که شما بدون نیاز به دانش کد نویسی انواع فیلترها را طراحی و بررسی نمایید.
سیستم فیلترنویسی بدون کدنویسی
فیلترهای مورد نیاز خود را بدون حتی یک خط کدنویسی طراحی کنید و لیستی از نمادهای مناسب و دلخواه خود را گلچین کنید
سیستم طراحی استراتژی معاملاتی
استراتژی معاملاتی خود را در قالب یک ربات طراحی کنید و رصد بازار، شناسایی سیگنالها و انجام معاملات خود را به ربات آسان بورس محول کنید
سیستم دریافت نوتیفیکیشن
سیستم نوتیفیکیشن دهنده آسان بورس به صورت لحظه‌ای تمام دستورات مد نظر شما را در بازار رصد می‌کند و به محض وقوع شما را از طریق پیام رسانهای مختلف در جریان قرار می‌دهد

عضویت در آسان بورس

با عضویت در آسان بورس ۳۰% تخفیف بگیرید

این اطمینان را به شما میدهیم که کلیه اطلاعات شما نزد ما محفوظ است
Loading…