بیا تا آینده بازار سرمایه رو بهتر بسازیم

و به بهترین ورژن خودمون تبدیل بشیم

فرصت همکاری با یکی از پیشروترین استارت‌آپ های کشور در حوزه بورس و ابزارهای نوین مالی را از دست ندهید!

استخدام در آسان‌بورس

آسان بورس چیه؟

آسان بورس، آینده بازار سرمایه
آسان بورس در حال حاضر کامل ترین پلتفرم معاملات الگوریتمی کشوره. فعالین بازار سرمایه، میتونند با استفاده از امکانات گسترده آسان بورس، بدون نیاز به کدنویسی ابزارهای هوشمندی برای ارتقاء کیفیت معاملات‌شون بسازند، تست کنند و به صورت خودکار در بازار فعال کنند.

امکانات پلتفرم آسان‌بورس

ما تو آسان بورس چیکار میکنیم؟

استخدام در آسان‌بورس

ما دور هم جمع شدیم تا با ساختن بستری امن؛ مطمئن، هوشمند و آسان زمینه ایجاد ثروت در بازارهای سرمایه برای عموم مردم مهیا کنیم. ما تو آسان بورس ایده پردازی میکنیم، امکانات جدید به اپلیکیشن اضافه میکنیم، ایرادات برنامه رو برطرف میکنیم و سیستم رو به‌روز نگه میداریم.
تیم آموزشی ما همیشه درحال تولید محتوا به عنوان ویدئوهای آموزشی، مقالات و پست‌های شبکه‌های اجتماعی هستش

ویژگی ‌های آسان بورس

چرا تو آسان بورس کار کنم؟

  • تجربه محیط پر چالش : بدون حتی یک روز عادی و بدون چالش !
  • فرصت یادگیری : استفاده از تجربه گروهی از متخصصان کار آزموده و ممتاز
  • فعالیت در بازار سرمایه : جذاب‌ترین محیط سرمایه‌گذاری سال‌های اخیر
  • زمینه رشد مطلوب : افزایش دانش فنی با تسک‌های متفاوت و تقویت کار تیمی
  • محیط پویا و خلاق : ایده‌پردازی تمام‌نشدنی برای افزودن امکانات جدید به پلتفرم
استخدام در آسان‌بورس

فرصت های شغلی

برنامه‌نویس وب

برنامه‌نویس وب

برنامه نویس Front-End : توانایی پیاده‌سازی دقیق صفحات از روی طرح، آشنایی با مفاهیم شی گرایی، تجربه کار با ابزارهای تست (نظیر Jest) مسلط به مباحث Html، Css، Sass، JavaScript، ES6+، JQuery، TypeScript، Vue، Vuex، Vuetify، Nuxt، PWA
برنامه نویس Back-End : دانش کافی از مفاهیم ساختار داده‌ها، طراحی الگوریتم‌ معماری نرم‌افزار، معماری‌های چندلایه و توزیع‌شده، درک کافی از مفاهیم شی گرایی و الگوهای طراحی، آشنایی با مفاهیم سرویس‌گرایی و طراحی API
مسلط به C# .Net, ASP .Net MVC, Entity Framework و SQL Server

تحلیلگر بازارهای مالی

تحلیلگر تکنیکال و استراتژیست : آشنا با اصول تحلیلگری نمودار و معامله‌گری در بازارهای مالی مختلف اعم از بورس، ارز و ارزهای دیجیتال.
تحلیلگر بنیادی : آشنا با اقتصاد، صنایع و شرکتهای پذیرفته شده در بورس سهام تهران. همچنین دارای تسلط کافی به متد تحلیلی بنیادی و سایر متدهای ارزش‌گذاری سهام.

نمودارها
گرافیست

گرافیست و تدوینگر

خلاق و با انگیزه، دقیق و توجه بالا به جزئیات، آشنا با اصول برندینگ، طراحی لوگو و بنر، دیجیتال مارکتینگ و ... توانایی ایده پردازی و پیاده سازی طرح های جدید، آشنا با مبانی UI. مسلط به Photoshop و Illustrator (یا CorelDraw) آشنایی و توانایی کار با Premiere Pro و After Effects (یا Davinci Resolve)

حسابدار و مدیر دفتر

تجربه کار با نرم افزارهای حسابداری نظیر حسابفا و ...، آشنا بر کلیه فرایندهای مالی و حسابداری، آشنا به تهیه گزارشات مالی مدیریتی، مسلط بر ارسال گزارشات معاملات فصلی ، اظهارنامه و ارزش افزوده، مسلط بر قوانین مالی ، مالیاتی و تامین اجتماعی، مسلط به Microsoft Excel

همکاری با ما