فیلتر چیه؟

!فیلتر چیه؟


نزدیک به 600 تا شرکت با نمادهای مختلف در بورس پذیرش شدند و هر سال هم به جمعیتشون اضافه میشه. تصور کنید که یک ویژگی خاص را مد نظر قرار دادیم و تصمیم گرفتیم که نمادهایی که اون ویژگی رو دارند پیدا کنیم. جستجو در بین 600 تا نماد بازار برای پیدا کردن نمادی که ویژگی مد نظر مارو داره کار خیلی سخت و زمانبری هست.

فیلترها ابزاری در بورس هستند که به فعالین بازار کمک می‌کنند تا از بین صدها شرکتی که در بورس پذیرش شدند، سهامی که ویژگی مد نظرشون رو داره غربال کنند.

فرض کنید ما به نمادهایی نیاز داریم که « حجم معاملات امروزشان دو برابر حجم معاملات دیروز » باشد. آیا جداکردن این نمادها به روش سنتی امکان پذیر هست؟! قطعا امکان پذیر هست ولی شاید نیاز باشد که خیلی زحمت بکشید و وقت زیادی هم صرف کنید؛ در حالی که اگر از فیلترها استفاده کنید در کسری از دقیقه می‌تونید نمادهای مورد نیازتون غربال کنید.

پلتفرم فیلترنویسی آسان بورس


فیلترها مجموعه‌ای از دستورات برنامه‌نویسی هستند که برای نوشتن آنها حتما باید به برنامه‌نویسی مسلط باشید و یا اینکه از فیلترهای آماده که در سطح اینترنت موجود هست استفاده کنید که شاید برای شما کاربردی نداشته باشد.تصور کنید که قصد دارید یک فیلتر اختصاصی بنویسید و یا چند فیلترُ با هم ترکیب کنید؛ طبیعتا برای عموم فعالین بازار که با برنامه‌نویسی آشنایی ندارند کاری سخت و غیر ممکن هست.

آسان بورس پلتفرمی طراحی کرده که فعالین بازار سرمایه بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی و بدون حتی یک خط کدنویسی بتونن کلیه نیازهاشون در زمینه فیلترنویسی رو برطرف کنند.
در پلتفرم فیلترنویسی آسان بورس همه فیلترهای ساده، شرطی و ترکیبی را فقط با کشیدن و رها کردن ابزارها می‌سازیم و با سرعت بسیار زیادی می‌تونیم یه لیست از فیلترهای مورد علاقمون درست کنیم و در صورت نیاز به راحتی ویرایشش کنیم.

فیلترنویسی در بورس
ایجاد فیلترهای مختلف بدون یک خط کد نویسی
فیلترنویسی
امکان استفاده از فیلترهای آماده و پر کاربرد
فیلترهای شرطی و ترکیبی
امکان ایجاد فیلترهای شرطی و ترکیبی
فیلترنویسی
اشتراک گذاری فیلترها با سایر کاربران
فیلترنویسی در بورس
امکان استفاده از فیلتر سایر کاربران
فیلترنویسی
امکان بررسی فیلترها در گذشته

دوره رایگان فیلتر نویسی


با توجه به کاربردی بودن علم فیلترنویسی و همچنین استقبال فعالین بازار سرمایه از دوره‌های فیلترنویسی، تصمیم گرفتیم تا دوره‌ای طراحی کنیم که برای عموم فعالین بازار کاربرد داشته باشه.
برای نوشتن فیلترها باید به زبان جاوا اسکریپت آشنایی داشته باشید ولی ما در این دوره توسط پلتفرم آسان بورس به آموزش فیلترنویسی بدون یک خط کدنویسی می‌پردازیم. در واقع این دوره به نحوی طراحی شده که از ابتدا تا انتهای دوره یک خط کد هم نمی‌نویسیم و انواع فیلترهای شرطی، ترکیبی و ... را فقط و فقط با کشیدن و رها کردن ابزارها در صفحه طراحی می‌کنیم.
این دوره توسط آسان بورس و به صورت آنلاین برگزار میشه و کاملا رایگان هست. برای شرکت در دوره به یک کامپیوتر یا موبایل نیاز دارید تا بتونید از طریق اینترنت در کلاس مجازی فیلترنویسی حضور داشته باشید.

فیلترنویسی در بورس

برای استفاده از پلتفرم آسان بورس و شرکت در دوره فیلترنویسی
ابتدا باید ثبت نام کنید:

فیلترنویسی

آموزش کاربردی فیلترنویسی همراه با پلتفرم آسان بورس

فیلترنویسی
فیلترنویسی در بورس

مطالب آموزشی فیلترنویسی به زبان ساده

مشاهده همه مطالب
فیلترنویسی
فیلترنویسی تهران، پایین‌تر از میدان توحید، خیابان اردبیل، پلاک 51
صفحه نخست  |   استراتژی معاملاتی  |   بلاگ
ایمیل Contact@Asanbourse.ir
footer
آدرس تهران، پایین‌تر از میدان توحید، خیابان اردبیل، پلاک 51
Contact@Asanbourse.ir ایمیل
صفحه نخست  |   استراتژی معاملاتی  |   بلاگ
Loading…