شروع دوره

تعداد جلسات

مدت زمان دوره

محل برگزاری

آنلاین (اسکای‌روم)

درباره دوره راز
چرا در این دوره شرکت کنیم؟

دیگر دوران کسب سودهای اتفاقی در بورس و ارزهای دیجیتال به پایان رسیده و لازم است که با تفکر جدیدی به صورت هوشمندانه در بازار گام برداریم.شاید در گذشته به روشهای مختلفی سعی کردید تا مهارت خود را در شناسایی نمادهای برتر افزایش دهید؛ در دوره‌های گوناگون شرکت کردید، کتابهای زیادی را مطالعه کردید و در نهایت به دایره ‌المعارفی تبدیل شدید که مهارت کافی برای کسب سود از بازارهای مالی را ندارد.رازهای آسان بورس + کریپتو یک دوره فراکاربردیست که تمرکز آن بر روی تکنیکهای معاملاتی در بورس و ارزهای دیجیتال با کمک ابزارها و پلتفرمی پیشرفته است که شما را در شناسایی موقعیتهای برتر معاملاتی یاری می‌کند. شاید راز موفقیت شما در بازارهای مالی، فقط یک تکنیک ساده باشد...

سرفصل‌های دوره
محتوای آموزشی کاملا کاربردی
Loading...
در پایان این دوره
چه چیزی خواهید آموخت

فیلترهای خودتان را طراحی کنید.

نمادهای سالم از لحاظ بنیادی را شناسایی کنید.

در زمان مناسب و کم ریسک وارد بازار شوید.

صنایع و نمادهای مورد توجه را پیدا کنید.

مدرسین دوره
همراهان شما در طول دوره

فرصت ویژه

خرید دوره‌ی رازهای آسانِ بورس + کریپتو

هزینه کل دوره:

تومان

تخفیف دوره:

(%) تومان

مبلغ قابل پرداخت:

تومان

Loading...
نظر دانشجویان دوره
نظر افراد حاضر در دوره
سوالات متداول
سوالات پرتکرار شما از ما

آشنایی با اصول اولیه بازار سرمایه برای شرکت در این دوره کافی می‌باشد و نیازی به دانش تخصصی تحلیلگری و معامله‌گری ندارید.

این دوره به صورت آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌گردد و در انتهای دوره ویدئوی جلسات در اختیار دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.

قطعا خیر، این یک دوره مقدماتی و فشرده است که تمرکز آن بر روی آموزش چند تکنیک معاملاتی محدود با متدهای تحلیلی مختلف است اما به صورت مشخص و از پایه متد تحلیلی خاصی آموزش داده نخواهد شد.

تکنیک‌های آموزش داده شده در این دوره از لحاظ تئوری نیازمند ابزار خاصی نیستند، اما به جهت کاربردی بودن و سادگی، تمرکز دوره بر روی آموزش این تکنیک‌ها در قالب پلتفرم‌های قدرتمند آسان‌بورس و آسان‌کریپتو خواهد بود.

بله، از آنجایی که تمام تکنیک‌ها روی پلتفرم‌های آسان‌بورس و آسان‌کریپتو آموزش داده می‌شوند، اگر کاربر پلتفرم‌های ما نیستید در طول زمان برگزاری دوره دسترسی به پلتفرم‌های آسان‌بورس و آسان‌کریپتو برای شما فراهم خواهد شد.

این دوره یک دوره مقدماتی و فشرده است که قطعا نمی‌توان مباحث تکمیلی را آموزش داد. قصد داریم در فواصل دو یا سه ماهه دوره‌های پیشرفته که تمرکز آن بر روی استراتژی نویسی است برگزار کنیم که در زمان‌های مقتضی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
ثبت نام دوره
استفاده از فرصت طلایی

هزینه کل دوره:

تومان

تخفیف دوره:

(%) تومان


مبلغ قابل پرداخت:

تومان

Loading...

دوره رازهای آسان بورس + کریپتو

  • تعداد جلسات:
  • شروع دوره:
  • اتمام دوره:
  • مدت زمان دوره:
  • از ساعت 17 تا 20
  • محل برگزاری: آنلاین (اسکای‌روم)
seal